Buitenland
18 juni 2026

Studio 100 lanceert eigen circusshow: Dr. Molino’s Magical Circus vanaf 2027 in De Panne

Studio 100 zet een opvallende nieuwe stap richting de wereld van circus en acrobatiek. Vanaf 1 mei 2027 presenteert het entertainmentbedrijf in het Studio 100 Theater in De Panne de gloednieuwe familieshow Dr. Molino’s Magical Circus.

Volgens Studio 100 combineert de voorstelling spectaculaire circusacts, acrobatiek, humor en visuele magie in een groots familiespektakel. Opvallend is dat de show volledig niet-talig wordt verteld. Daardoor moet de productie toegankelijk zijn voor bezoekers van alle leeftijden én verschillende nationaliteiten.

Centraal staat het personage Dr. Molino, een mysterieuze ontdekkingsreiziger die tijdens zijn reizen bijzondere figuren ontmoet. Acrobaten, clowns en wonderlijke personages komen samen in een fantasierijke circuswereld waarin verwondering centraal staat.

Studio 100-topman Gert Verhulst noemt de productie een volledig nieuwe ervaring binnen het Studio 100-aanbod. De voorstelling richt zich niet alleen op kinderen, maar nadrukkelijk ook op tieners, ouders en grootouders.

Met Dr. Molino’s Magical Circus kiest Studio 100 voor een formule waarin circusdisciplines en visueel theater een belangrijke rol spelen. De voorstelling zal exclusief te zien zijn in De Panne.

Dr. Molino’s Magical Circus gaat op 1 mei 2027 in première in het Studio 100 Theater in De Panne.